Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.11.2020 18:33
Just Dance 2021
953V

Just Dance 2021 to zabawa dla każdego. Zobaczcie nową reklamę gry Ubisoftu

Just Dance towarzyszy nam już od ponad 11 lat, pokazując w tym czasie, że taniec to nie tylko domena młodych i energicznych pasjonatów, ale tancerzem może tak naprawdę zostać każdy z nas. 

Jak co roku na wszystkich głównych platformach do grania pojawiła się kolejna odsłona tanecznej serii Ubisoftu, która to jako jedna z pierwszych gier sportowych otwarcie wbija się na rynek next-genów. 

W najnowszej odsłonie cyklu potańczymy do wielu retro klasyków, współczesnych hitów, czy też bajkowych ikon pokroju "Ty druha we mnie masz" z Toy Story. W Just Dance 2021 zobaczymy aż 53 różnorodne utwory, wliczając w to wersje alternatywne, więc naprawdę będzie przy czym się rozruszać, nawet jeśli nie opłaca się specjalnego abonamentu Just Dance Unlimited, gdzie za 104 zł rocznie dostajemy kolejne kilkaset utworów ze wszystkich poprzednich odsłon.

W tym roku Ubisoft promuje taneczny hit hasłem przyświecającym serii od samego jej początku - taniec jest dla każdego z nas i to niezależnie od wieku, wagi, wzrostu, karnacji i innych kategorii podziału. Poniżej możecie zatem obejrzeć specjalny spot promocyjny oraz filmik prezentujący każdy z 53 przygotowanych utworów. 

Tagi: Just Dance 2021 Ubisoft Ubisoft Paris