Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.11.2020 15:49
Stellaris promocja
1437V

Tyranny, Pillars of Eternity, Stellaris i inne hity Paradox Interactive w promocji na GOG.com

Paradox Interactive ma w swojej ofercie mnóstwo wybitnych gier, które potrafią wciągnąć bez liku na dosłownie setki godzin. Dzięki aktualnej promocji na ich hiciory na GOG-u, możecie nadrobić zaległości!

Chyba każdy kto choć raz zagrał w tytuł wydany przez Paradox Interactive doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do ich produkcji nie da się usiąść na kilka chwil i o nich zapomnieć. Zarówno wszystkie strategie jak i gry RPG wychodzące na rynek pod banderą znanego wydawcy należą do tych, które zabierają nam z życia setki, a nawet i tysiące godzin.

W trwającej właśnie promocji na GOG-u możecie dorwać kilka naprawdę wybitnych tytułów za relatywnie niskie pieniądze. Rewelacyjne Tyranny: Overlord Edition chodzi teraz za 60 złotych, a równie dobre Pillars of Eternity od Obsidianu dorwiecie za 44 złote.  

Co nieco jest tu też dla fanów strategii turowych, albowiem cała kolekcja Stellaris wraz z dodatkami jest dostępna aż o 588 złotych taniej niż normalnie! Całą serię Age of Wonders też możecie nadrobić taniej o 854 złote. No i na koniec gratka dla miłośników indyków, albowiem tych w promocji na kończący się tydzień jest naprawdę sporo - między innymi Swindle i Atomicorps. 

Źródło: gog.com

Tagi: gog Paradox Interactive Paradox Interactive (PC) Pillars of Eternity promocja stellaris tyranny