W co najpierw zagracie na PS5? Reklama Sony prezentuje część premierowych gier

News
2257V
W co najpierw zagracie na PS5? Reklama Sony prezentuje część premierowych gier
Bartosz Dawidowski | 12.11.2020, 08:36

Dziś premiera PlayStation 5 w wielu krajach - m.in. w USA, Australii, Japonii i Korei Południowej. Sony przypomina nam o tym wydarzeniu w reklamie.

Sony postanowiło tym razem przypomnieć nam o grach, które dostępne są w pierwszym tygodniu życia PS5. Najnowsza next-genowa konsola japońskiego giganta uderza na rynek zaraz po Xbox Series X, który debiutował 10 listopada.

W reklamie "Week One Highlights" pojawiają się produkcje, które towarzyszą premierze PlayStation 5. To przede wszystkim NBA 2K21, The Pathless, Mortal Kombat 11 Ultimate, Assassin's Creed Valhalla, Bugsnax, Godfall i Devil May Cry 5: Special Edition. Sony pyta przy okazji w jakie produkcje zagramy najpierw na PS5.

Przypominam, że Bugsnax dostępny jest w listopadowej ofercie PlayStation Plus. Warto też dać szanse The Pathless. Najnowsza gra twórców Abzu nie doczekała się mocnego marketingu (o grze wiele osób w ogóle nie usłyszało przed premierą), ale jej recenzje są bardzo pozytywne. Więcej na temat The Pathless przeczytacie w tym miejscu. Oprócz gier z reklamy warto też pamiętać o innych tytułach startowych z PS5, m.in. o remake'u Demon's Souls.

Źródło: YouTube

Komentarze (122)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych