Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2020 18:24
Fallout 76: Stalowy Świt
1290V

Fallout 76: Stalowy Świt zadebiutuje w grudniu. Zwiastun pokazuje nowości

Bethesda ma jeszcze wiele planów na Fallout 76 i najnowszy zwiastun prezentuje „Stalowy Świt”, czyli kolejną serię atrakcji przygotowanych dla wiernych fanów produkcji. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze nowości oraz datę premiery aktualizacji.

Fallout 76 zadebiutował z dużymi problemami, ale Bethesda zdawała sobie sprawę ze słabej formy swojej gry. Twórcy jednak planowali długie wsparcie pozycji i kolejna wielka aktualizacja zadebiutuje na rynku już 1 grudnia.

To właśnie od tego dnia będziemy mogli zapoznać się ze Stalowym Świtem, który zaproponuje graczom nową serię zadań – całość będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawki. Twórcy zapewnią historię związaną z nowym bractwem, a śmiałkowie będą mogli z nim walczyć lub pomagać mu w rozwoju:

„Paladynka Leila Rahmani i jej drużyna przybywają z Kalifornii, aby założyć appalaski oddział Bractwa. Współpracuj z lub przeciwko innym frakcjom, aby osiągnąć sukces. Odwiedź osady zamieszkałe przez nowe postacie niezależne i odblokuj potężne uzbrojenie oraz pancerze z arsenału Bractwa. Wesprzyj Bractwo w jego misji odbudowy społeczeństwa i pomóż mu zabezpieczyć cenną technologię – to od ciebie zależy, jak zostanie użyta.”

Fallout 76: Stalowy Świt to również nowe lokacje, schrony C.A.M.P., czy też nawet członkowie do rekrutowania. Tak prezentują się szczegóły:

  • Nowa seria zadań – Zdecyduj, jak chcesz wesprzeć członków Bractwa Stali w pierwszym rozdziale ich całkiem nowej historii.
  • Nowe lokacje i sprzęt – Odblokuj unikatową broń i pancerze ze Stalowego Świtu i odkrywaj nowe lokacje zamieszkane przez członków Bractwa i innych frakcji.
  • 3. sezon z nową planszą S.C.O.R.E. – Dołącz do agentki K.D. Inkwell w jej misji dla Gildii Starożytności i awansuj, by odblokować nowe nagrody, takie jak sojusznicy w C.A.M.P., pudełka śniadaniowe i nie tylko. Początek sezonu 15 grudnia. 
  • Schrony C.A.M.P. – Buduj i dekoruj nowe, oddzielne od głównego C.A.M.P., podziemne przestrzenie. Ukończ nową misję i zdobądź swój pierwszy schron za darmo, rozpoczynając od 1 grudnia.
  • Pomniejsi sojusznicy – Zrekrutuj dwóch nowych sojuszników podczas awansowania w 3. sezonie. Będą oferowali bonusy z twojego C.A.M.P.

Jesteście zainteresowani wielkim tytułem Bethesdy? Sprawdźcie aktualną kondycję największych IP studia, a dodatkowo poznajcie naszą recenzję planszowego Fallout Shelter.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76