Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.11.2020 10:00
After the Fall
583V

After the Fall z opóźnioną premierą. Twórcy tłumaczą się pandemią Covid-19

Okazuje się, że kolejny projekt w tym roku "przegrywa" z wymogiem pracy zdalnej wymuszonym przez pandemię. Tym razem chodzi o strzelaninę FPP After the Fall od studia Vertigo Games.

Kolejna firma zgłasza, że przez wymóg pracy zdalnej opóźniły się prace nad szykowaną grą. Tym razem chodzi o ekipę Vertigo Games, która odpowiada za strzelaninę After the Fall, czyli kooperacyjną grę VR.

Deweloperzy z Vertigo Games wydali na Twitterze ogłoszenie, w którym stwierdzają, że musieli przełożyć premierę After the Fall z jesieni 2020 roku na "początek 2021 roku".

"W związku z pandemią Covid-19 mamy do czynienia z szeregiem utrudnień, które wymogły potrzebę poświęcenia dłuższego czasu na proces produkcyjny. (...) Podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu premiery After The Fall na pierwsze miesiące 2021 roku, tak by zapewnić zespołowi odpowiedni czas na zapewnienie graczom odpowiednio mocnych wrażeń".

Wiadomo, że kooperacyjna zabawa jest wpisana w rdzeń zabawy w After the Fall (do dyspozycji będziemy mieć jednak również tryb singleplayer). Do działania produkcja wymagać będzie posiadania gogli VR. Oprócz pecetowej sprzętu do zabawy przyłączą się posiadacze PS VR.

Źródło: https://twitter.com/AfterTheFallVR/status/1324750895536590849

Tagi: After the Fall PS4