Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.11.2020 21:09
Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint: Ghost Experience
2269V

Ghost Recon Breakpoint. Aktualizacja Ghost Experience odmieni grę - Ubisoft wsłuchał się w głos graczy

Ghost Recon Breakpoint wylądował na rynku w dosłownie opłakanej kondycji, co z miejsce skazało grę na rychłą śmierć serwerów i mnóstwo szyder ze strony bezlitosnych graczy. Jak zwykle Ubisoft jednak się nie poddał i już niebawem tytuł może przeżyć drugą młodość!

Już w marcu tego roku Ubisoft zapowiadał, że zamierza uratować Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint, prosząc graczy o odrobinę cierpliwości i zaufanie zespołowi odpowiedzialnemu za dość mocno pokiereszowany na premierę tytuł.

Całe 8 miesięcy później francuski wydawca powraca z kampanią reklamową i powoli rozkręca rzucanie na rynek informacji dotyczących zmian jakie zobaczymy w ogromnej aktualizacji gry, którą zatytułowano Ghost Experience. Co nowego zobaczymy zatem w świecie Breakpointa? 

Ubisoft dodał do systemu rozgrywki znacznie poprawiony system skradankowy, dzięki czemu walka pod osłoną nocy czy też zwyczajne ciche zabijanie z ukrycia promowane będą między innymi większą liczbą obrażeń. Dodatkowo od teraz będziemy mogli zwabić przeciwników w pułapkę dzięki rzuceniu na osłonę jednego z pocisków, którego brzdęknięcie zaniepokoi rywali. Dużo większy nacisk całej rozgrywki położony został na wzajemnym uzupełnianiu się klas naszych bohaterów, a jakby tego było mało poziom trudności został zmodyfikowany tak, aby zaspokoił oczekiwania zarówno największych twardzieli jak i nowicjuszy. 

Całkowity re-design przeszło kołowe menu wyboru przedmiotów oraz broni podczas walki - ma być teraz bardziej intuicyjne oraz wygodniejsze w użytkowaniu. Z samych gadżetów też korzystać mamy w bardziej naturalny i zaawansowany sposób - tutaj przykładem są granaty jakie możemy trzymać w ręce przez jakiś czas, aby zabrać wrogom możliwość reakcji.

Aktualizacja Ghost Experience wyląduje na serwerach Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint już 9 listopada! 

Tagi: Ghost Experience update Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft