Spider-Man 3 powstaje. Tom Holland pokazał pierwsze zdjęcie z planu

Filmy/seriale
5364V
Spider-Man 3 powstaje. Tom Holland pokazał pierwsze zdjęcie z planu
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2020, 20:56

Tom Holland kilka dni temu zakończył prace na planie „Uncharted”, a już teraz aktor biega w charakterystycznym stroju pracując nad pierwszymi scenami dla „Spider-Man 3”. Film wciąż nie posiada oficjalnego tytułu, ale Marvel może małymi krokami szykować się na rozkręcanie kampanii marketingowej.

Już pod koniec października informowaliśmy, że Tom Holland zakończył przygotowanie „Uncharted” i aktor przyleciał do Atlanty, by nagrywać „Spider-Mana 3”. Najwidoczniej trochę trwało, by nowa ekipa dopięła ostatnie detale, ale już dzisiaj rozpoczęto nagrywanie nowego filmu z głównym bohaterem.

Na początku wiadomość potwierdził Daniel Richtman (dziennikarz CNBC), a po chwili otrzymaliśmy fotkę od samego aktora. Sytuacja jest interesująca, ponieważ już wcześniej (gdy Holland pracował nad „Uncharted”) zespół odpowiedzialny za film opracowywał pierwsze ujęcia. Trudno jednak mówić o pełnej produkcji bez Toma, który jest gwiazdą całej historii.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że „Spider-Man 3” jest owiany sporą tajemnicą. Wstrząs wywołany pandemią zmienił plany całego Marvel Cinematic Universe i wciąż nie znamy tytułu przygody – opowieść ma trafić do kin 17 grudnia 2021 roku. Możemy mieć jednak pewność, że w filmie wystąpi Doctor Strange.

Źródło: Twitter: DanielRPK

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper