Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2020 17:23
gta 5
13598V

GTA 5 Chicago na nowym zwiastunie. Ogromna modyfikacja robi spore wrażenie

FV Design opublikował materiał prezentujący fanowski mod do GTA 5, który dodaje do gry miasto Chicago.

Fani Grand Theft Auto V wciąż tworzą wiele modyfikacji do najnowszej odsłony gangsterskiej serii Rockstar Games - czy to tych ulepszających oprawę wizualną, czy takich, które oferują nowe tereny do zwiedzenia. Do tej drugiej grupy zalicza się na pewno użytkownik kryjący się pod pseudonimem FV Design przygotowujący miasto Chicago.

Modder chce, aby zainteresowani mogli zwiedzić w GTA 5 nie tylko Los Santos, a także ogromne Chicago. Mimo iż metropolia nie jest wciąż ukończona (budynki wyglądają średnio, a brak przechodniów na ulicy trochę razi), to już na tym etapie rozwoju robi spore wrażenie (przewińcie do momentu 31:45 i zobaczcie, jak prezentuje się woda). Początkowo FV Design korzysta z perspektywy pierwszej osoby, więc jeśli jej nie lubicie, przesuńcie materiał do 17 minuty.

Twórca fanowskiego Chicago potwierdził, że zadba o wiele realistycznych miejsc (m.in. wieżowiec Donalda Trumpa), dzięki którym prawdziwi mieszkańcy rzeczonego miasta będą chcieli przemierzać swoje własne wirtualne ulice. 

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-5-chicago-mod/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North