Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.11.2020 14:26
PS Plus listopad
9506V

PS Plus w listopadzie. 2 pierwsze gry już dostępne

Listopadowa oferta PlayStation Plus wydaje się wyjątkowo ciekawa. Nawet nie ze względu na dobór tytułów w tym miesiącu, ale na fakt, że po raz pierwszy w "Plusie" będzie oferowana gra z PlayStation 5.

Na pierwszą grę z PS5 oferowaną w ramach PS Plus, czyli na Bugsnax, musimy jeszcze oczywiście poczekać, bo nie doszło do premiery nowej konsoli Sony. Bugsnax będzie można pobierać na PS5 aż do 4 stycznia 2021 r.

Już teraz udostępniono natomiast komplet listopadowych gier, przeznaczonych dla posiadaczy PS4 w PlayStation Plus. Chodzi oczywiście o Śródziemie: Cień Wojny i Hollow Knight Voidheart Edition. Gry są już dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich subskrybentów PS Plus.

W przypadku Śródziemia warto przypomnieć, że wydawca poszedł kilka miesięcy po premierze po rozum do głowy i wyrzucił z niej kiepsko rozwiązane mikrotransakcje, skracając tym samym wymagania grindu w fazie endgame. Całemu tytułowi wyszło to mocno na zdrowie. Przy okazji polecam lekturę naszej recenzji rzeczonej produkcji z 2017 roku.

Źródło: PlayStation Store

Tagi: playstation playstation plus plus ps4 PS5 Sony