Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.11.2020 15:23
Super Lone Survivor
757V

Lone Survivor powraca. Super Lone Survivor trafi na Nintendo Switch i PC

Gatunek horrorów został zdominowany przez duże wydawnictwa pompujące w takie produkcje miliony dolarów, które od czasu do czasu oddają trochę miejsca małym niezależnym ekipom eksperymentującym ze znaną formułą.

Wydany w 2013 roku Lone Survivor był jednym z takich tytułów, które wykorzystywały znane motywy lecz ukazywały je w zupełnie nowy sposób - mało kto wtedy myślał o stworzeniu rasowego straszaka w formie pixel-artowej przygodówki 2D.

Po 7 latach od premiery autor gry, Jasper Byrne postanowił przywrócić Lone Survivor do świata żywych w nieco odświeżonej i dopakowanej zawartością formie. Zapowiedziany właśnie Super Lone Survivor zadebiutuje w 2021 roku na PC i Nintendo Switch.

W grze znajdziemy ulepszoną grafikę, drobne poprawki wpływające na przyjemność z zabawy oraz zupełnie nowy scenariusz zatytułowany "Ascending". Deweloper deklaruje, że Super Lone Survivor to coś więcej niż zwykłego starocia na nowe platformy, a raczej pełnoprawny remake oryginału. Co z tego wyjdzie zobaczymy w przyszłym roku.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/super-lone-survivor-announced-for-switch-pc

Tagi: Curve Studios Lone Survivor: The Director’s Cut Superflat Games