Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.10.2020 16:02
Monster Hunter Rise
1053V

Monster Hunter Rise. Capcom prezentuje walkę mieczem i linkę z hakiem

Monster Hunter World zyskał zaskakująco wielką popularność na PC i konsolach stacjonarnych, dzięki czemu świadomość marki wśród zwykłego zjadacza chleba znacznie wzrosła. Pokrzywdzeni przy tym pozostali tylko posiadacze Nintendo Switch, ale to zmieni się już niebawem.

Capcom postanowił odpowiednio zadbać o bazę wiernych miłośników polowania na wielkie potwory z konsol Nintendo, którzy to tak naprawdę przyczynili się do utrzymania i rozwoju serii Monster Hunter przez wiele ostatnich lat. 

Tym razem kolejna odsłona cyklu o podtytule Rise zmierza wyłącznie na hybrydową konsolkę Nintendo Switch, gdzie twórcy będą eksperymentować z nowymi formułami rozgrywki. Jedną z nadchodzących nowości jest popularna ostatnio w innych grach linka z hakiem, dzięki której wykonamy nowe ciosy, czy też przemieścimy się po terenie planszy niczym bohater gier z serii Just Cause. 

Najnowszy materiał z rozgrywki prezentuje w akcji rzeczony gadżet oraz jego praktyczne zastosowanie w trakcie walki, jak również pomocnego pupila, jaki będzie za nami nosił apteczki i inne przydatne przedmioty. Gra jest jeszcze daleka od ukończenia, ale prawdopodobnie marcowa premiera w przyszłym roku jest niezagrożona. 

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/monster-hunter-rise-great-sword-gameplay

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter Rise nintendo switch