Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 14:02
Awatary PS4 i PS5
1813V

Sony udostępniło nowe awatary. Firma wita postacie z PS5 i PS4

Na PlayStation 4 pojawiły się nowe awatary, które powinny zainteresować graczy wyczekujących na premierę PlayStation 5. Gracze mogą już teraz upiększyć swoje profile między innymi grafikami z Spider-Man: Miles Morales oraz Demon's Souls.

Sony na nowej generacji nie zrezygnowało z awatarów. Gracze będą mogli ponownie upiększać swoje profile przez grafiki z najnowszych gier i na PlayStation 4 pojawiły się nowe ikony z między innymi Spider-Man: Miles Morales, Demon's Souls, Sackboy: Wielka Przygoda czy też Destruction AllStars.

Wszystkie awatary są już dostępne, więc możecie śmiało wskakiwać na PlayStation 4 i dostosować swój profil na nadejście nowej generacji. Jak wiadomo Sony wykorzystuje część znanych motywów, które trafiają z generacji na generację i akurat awatary to jeden z przyjemniejszych elementów i japoński producent ponownie chętnie z niego korzysta.

Poniżej zobaczycie pokaz awatarów przygotowanych przez Sony, ale jeden z graczy potwierdził, że firma przygotowała dodatkowe ikony – możecie je zmienić nawet przez nową stronę PlayStation.

Sprawdźcie również nasz unboxing PlayStation 5 i zerknijcie na wrażenia z DualSense.

Źródło: Twitter: PlayStation i JayTechTVHD

Tagi: playstation 4 PlayStation 5 PS4 PS5 sony