Iza Łęcka Iza Łęcka 29.10.2020 12:38
Days Gone główny bohater aktualizacja
4745V

Days Gone ze sporą aktualizacją na PS4. Sony Bend przygotowuje graczy na PS5

Days Gone właśnie zyskało całkiem sporą aktualizację. Gracze, którzy już czekają na debiut PlayStation 5 spekulują, że studio przygotowuje już swoją pozycję na premierę next-gena. Sprawdźcie, co usprawniają najnowsze pliki.

Days Gone jest produkcją, która zadebiutowała w kwietniu 2019, spotykając się z całkiem dobrym odbiorem ze strony graczy i recenzentów. Gra autorstwa Sony Bend wchodzi w skład PS Plus Collection, które w dniu debiutu PS5 zostanie udostępnione graczom posiadającym abonament PS Plus. Zgodnie z zapowiedziami, produkcje wchodzące w skład kolekcji będą korzystać z funkcji Game Boost na PlayStation 5. Gracze jednak już teraz mogą pobrać najnowszą aktualizację do gry.

Obecnie Days Gone otrzymało całkiem duży patch na PS4, który liczy 25 GB. Deweloperzy zwrócili szczególną uwagę na wydajność i stabilność działania, zgłaszane przez graczy awarie, naprawili spadki animacji oraz błędy.

Choć deweloperzy nie potwierdzają, że aktualizacja 1.70 ma związek ze zbliżającą się premierą next-gena Sony, część graczy nawiązuje do podobnej sytuacji, której świadkami byliśmy w zeszłym tygodniu – wtedy to The Last of Us Remastered, również wchodzące w skład PS Plus Collection, otrzymało nowe pliki skracające czas ładowania produkcji.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/days_gone_gets_huge_25gb_update_ahead_of_ps5

Tagi: aktualizacja Days Gone PS5 Sony Bend Sony Interactive Entertainment