Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 19:18
wiedźmin pożegnanie białego wilka
1628V

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka z paroma zakończeniami! Twórcy modyfikacji wykonali kawał świetnej roboty

Choć nic na to nie wskazywało - Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka oferuje aż trzy zakończenia historii.

Dokładnie wczoraj światło dzienne ujrzał tworzony przez ponad pięć lat projekt, mający za zadanie zwieńczyć historię Geralta z Rivii, wyjaśniając przy tym wiele niejasnych wątków poruszanych przez CD Projekt RED. Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka skradł moje serce już od pierwszych minut, o czym wspominałem niejednokrotnie w mojej recenzji.

Poniżej znajdziecie spoilery z modyfikacji!

Twórcy dostarczyli historię, która wystarcza nawet na 7-9 godzin zabawy, w zależności od stylu rozgrywki. Jest ona przepełniona pobocznymi opowieściami, w których pierwsze skrzypce grają tacy bohaterowie, jak Ciri, Letho, Jaskier, czy nawet Eskel. Ważne jest to, że niektóre z przygód mogą zakończyć się na kilka sposobów, podobnie zresztą jak zakończenie, co tylko potwierdza fakt, ile serca włożyli autorzy Pożegnania Białego Wilka w swoje oczko w głowie.

Jeśli macie już omawianą wyżej modyfikację za sobą, trzeba zaznaczyć, iż może ona zakończyć się na trzy sposoby (początkowo może wydawać się, iż w grze istnieje jedynie jedno, kanoniczne zakończenie), a uzyskanie danego "endingu" zależy od pewnej decyzji, którą podejmujemy podczas wesela. Jeden z epilogów przenosi nas do naszej winnicy w Corvo Bianco, drugi przedstawia swego rodzaju koniec żywota Geralta, a z kolei w trzecim trafiamy na Wyspę Jabłoni. 

Dajcie znać w sekcji komentarzy, w jaki sposób zakończyła się Wasza przygoda z Geraltem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PBWwitcher Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka