Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2020 11:49
Battletoads Xbox One
509V

Battletoads. Rare chwali się opiniami z recenzji i ponad milionem graczy

Battletoads trafiło na rynek w sierpniu. Teraz wydawca gry postanowił przypomnieć nam o tej prodkcji, dostępnej na Xbox One i PC.

Rare i Microsoft chwalą się w nowej reklamie tym, że Battletoads zagrał już ponad milion osób i przede wszystkim pochwałami, jakie zgarnął tytuł.

Pytanie czy jest się jednak czym popisywać? Pod adresem twórców gry skierowano faktycznie trochę ciepłych słów, ale niestety produkcja okazała się niedoskonała. Recenzenci skrytykowali w niej kiepskie projekty poziomów i przede wszystkim bardzo krótki czas zabawy. Z tytułem można się spokojnie uporać w zaledwie 4 godziny. Zaliczenie wszystkich wyzwań i atrakcji to tylko dodatkowe 3-4 godziny zabawy. Zapewniło to Battletoads średnią ocen na poziomie 7/10 - trochę poniżej możliwości znanego ze wspaniałych gier studia Rare Ltd. 

Daliście już szanse Battletoads? Jak wasze wrażenia? Przypominam, że Battletoads stanowi reboot kultowej i hardkorowo trudnej gry, znanej pod tym samym tytułem, która pojawiła się pierwotnie na NES.

Tagi: Battletoads (2020) DLaLa Studios Microsoft