Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2020 14:04
Platige Image
651V

Platige Image wykonało animację dla Raji: An Ancient Epic. Gra już dostępna na PS4, XOne i PC

Znana polska ekipa mistrzów od animacji CGI pochwaliła się swoim najnowszym dziełem. To trailer Raji: An Ancient Epic, które dopiero co wskoczyła na PS4 i XOne.

Raji: An Ancient Epic debiutowało w wakacje na Nintendo Switch. Od 15 października konwersja tej produkcji jest też dostępna na PC, PS4 i XOne.

Niestety nie poprawiły się oceny gry w stosunku do pierwotnego wydania ze Switch, gdzie tytuł uzyskiwał noty na średnim poziomie 6,5/10. Recenzenci narzekali przy wersji na Switch na pewne niedomagania techniczne (np. nierówny framerate), ale wygląda na to, że nawet poprawa tego aspektu projektu w wydaniu na PS4, XOne i PC nie uzdrowiła nie najlepszego gameplayu. Raji otrzymuje noty na poziomie 6 i 7/10 na konsoli Sony i Microsoftu.

Co warto przy okazji sprawdzić to reklama Raji: An Ancient Epic, którą przygotowała znana, polska ekipa Platige Image. Filmik wykonany na zlecenie Super Dot Com i Nodding Heads Games, którego producentką była Sylwia Ślusarczyk a reżyserem animacji Tomasz Karelus, znajdziecie poniżej.

Źródło: YouTube

Tagi: platige platige image polska raji