Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.10.2020 19:39
Pumpkin Jack - premiera MediEvil
1426V

Pumpkin Jack. Duchowy następca MediEvila na zwiastunie premierowym

Kultowy MediEvil czekał tak długo na powrót do, nomen omen, świata żywych, że aż jego miłośnicy postanowili na własną rękę stworzyć jego duchowego następcę - tak oto powstał Pumpkin Jack!

Duchowy następca przygód Sir Daniela Fortesque został przygotowany przez pojedynczego dewelopera, niejakiego Nicolasa Meyssonniera, który to w pocie czoła pracował nad swoim dziełem przez wiele lat, regularnie pokazując społeczności twórców niezależnych kolejne szykowane nowości.

W końcu w ten piątek Pumpkin Jack ujrzał światło dzienne i zaczął walczyć ze złem na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Tytułowy bohater posiada jednak znacznie szerszy wachlarz możliwości aniżeli dawny heros ery pierwszego PlayStation - w wydanym przez Headup Games dziele będziemy mogli jeździć na koniu czy też walczyć ze sługusami złego czarodzieja w bardziej efektowny sposób niż Sir Daniel.

Póki co dyniowy wojownik zbiera bardzo dobre opinie - średnia recenzji na Nintendo Switch wynosi aż 78%. Warto tu przypomnieć, że remake pierwszego MediEvila dostał tylko 67% od krytyków.

Źródło: Youtube/Nintendo

Tagi: Headup Games Nicolas Meyssonnier Pumpkin Jack