The Falcon and The Winter Soldier przywróci dawnych bohaterów? Pojawią się postacie z wczesnych filmów MCU

Filmy i seriale
1634V
The Falcon and The Winter Soldier przywróci dawnych bohaterów? Pojawią się postacie z wczesnych filmów MCU
Kajetan Węsierski | 25.10.2020, 13:30

W dobie ograniczeń kinowych to seriale mają zapewnić nam doznanie, których tak bardzo nam brakuje. Jednym z nich może być druga w kolejności produkcja MCU, którą powinniśmy zobaczyć na małych ekranach! 

"The Falcon and The Winter Soldier" to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali i produkcja, która ma z przytupem otworzyć rok 2021 dla Kinowego Uniwersum Marvela. O projekcie wiemy już całkiem sporo - prace przecież wznowiono, a kolejne doniesienia zdradzają, jakich aktorów dane nam będzie oglądać na małych ekranach w naszych domowych zaciszach. 

Teraz poznaliśmy kolejną ciekawostkę związaną z nadchodzącą pozycją Marvel Cinematic Universe. Podzielił się nią jeden z twórców, Derek Kolstad. Mężczyzna zajmuje się scenariuszem i jest przekonany, że to, co zaplanowano, spodoba się wszystkim wyczekującym

Powiem tylko, że powrócą postacie z najwcześniejszych filmów Marvela. Zestawimy je ze sobą i nakreślimy na nowo w sposób, który może całkowicie zmienić strukturę narracji. To będzie po prostu cholernie niesamowite!

Słowa Dereka brzmią wyjątkowo optymistycznie, więc pozostaje nam wierzyć, że sam serial rzeczywiście tak wypadnie. Wiemy już, że pojawią się Batroc oraz Baron Zemo, ale jeśli mówimy o najwcześniejszych filmach MCU, oznacza to, że pojawi się ktoś jeszcze. Jakie są Wasze przewidywania? 

Źródło: https://comicbook.com/marvel/news/the-falcon-and-the-winter-soldier-mcu-avengers-phase-1-characters/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper