Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.10.2020 12:44
War Thunder PS5 Xbox Series X|S
807V

War Thunder trafi na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Twórcy zapowiadają sporą aktualizację

Pomimo aż 11 lat na karku War Thunder wciąż cieszy się rewelacyjną popularnością, dzięki czemu zespół Gaijin Entertainment postanowił przenieść swój wojenny hicior na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

War Thunder mocno rywalizuje z wiadomymi konkurentami o miano najlepszej gry wojennej, co wychodzi mu naprawdę całkiem sprawnie. Już niebawem dzieło Europejczyków wejdzie w kolejną fazę rozwoju i udowodni, że nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

Gaijin Entertainment szykuje się do szybkiego debiutu swojej produkcji na konsolach nowej generacji, czemu towarzyszyć będzie aktualizacja silnika graficznego napędzającego tytuł. Deweloperzy w końcu dodadzą wsparcie dla technologi DLSS, aby całość prezentowała się bardziej przyjemnie dla oka i smuklej, a do tego zarówno na PS5 jak i Xbox Series X|S zagramy w pełnym 4K przy stabilnych 60 klatkach na sekundę!

Co ciekawe do gry nareszcie trafią okręty wojskowe z prawdziwego zdarzenia, a upgrade wizualny zaliczą również aktualne wersje na PlayStation 4 oraz Xbox One, choć tutaj nie podano informacji dotyczący wpływu ulepszeń na stabilność rozgrywki.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/10/war-thunder-coming-to-ps5-xbox-series-in-mid-november-alongside-new-power-update

Tagi: Gaijin Entertainment next-gen War Thunder