Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2020 10:30
Call of Duty: Mobile świetny wynik
1157V

Call of Duty: Mobile to prawdziwy fenomen! Grę pobrano już ponad 300 milionów razy

Jeśli zastanawialiście się ostatnio, jak się ma mobilna i niezwykle głośna swego czasu gra z serii Call of Duty, to przez rok udało jej się osiągnąć naprawdę sporo!

O Call of Duty: Mobile było swego czasu niezwykle głośno. Chyba każdy miał okazję sprawdzić tytuł na swoim smartfonie. Gra rosła w niezwykle dynamicznym tempie i szybko osiągała kolejne, niebotyczne liczby graczy na serwerach. I tak jak pełnoprawne odsłony cały czas się rozwijają, podobnież działa to w przypadku mobilnej wersji, która wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Activision podzieliło się świetnym wynikiem, który najlepiej obrazuje, jakim fenomenem jest Call of Duty: Mobile. Jak dowiedzieliśmy się bowiem ze specjalnego wpisu na Twitterze, który udostępniony został przy okazji świętowania pierwszego roku gry na rynku, tytuł pobrano już ponad 300 milionów razy na całym świecie!

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że zaledwie miesiąc zajęło grze dobicie do 150 milionów (i zarobienie ogromnych pieniędzy), to wciąż robi bardzo duże wrażenie. Co więcej, już za moment startuje 11. sezon rozgrywek, więc cały czas coś się dzieje. Nic nie zwiastuje na to, aby ludzi miało przestać przybywać.

obilne Call of Duty jest kolejnym obrazem tego, jak bardzo rośnie rynek gier na smartfonach - także na zachodzie.

Źródło: https://charlieintel.com/call-of-duty-mobile-surpasses-300-million-downloads/63477/

Tagi: Activision Call of Duty: Mobile TiMi Studios