Iza Łęcka Iza Łęcka 22.10.2020 12:02
Kojima Productions
1352V

Kojima Productions potwierdza pracę nad nową grą. Studio szuka największych talentów do nowego projektu

Hideo Kojima oficjalnie rozwija nową produkcję. Japończyk nie zdradza jeszcze tytułu, ale potrzebuje największych specjalistów w branży, którzy będą chcieli wspólnie z nim opowiedzieć nową historię. Szykuje się kolejny hit spod ręki utalentowanego twórcy?

Jeszcze kilka godzin temu wspominaliśmy o wiadomości opublikowanej przez kompozytora Kojima Productions, tymczasem już teraz przedstawiciele studia potwierdzili rozwój nowej gry. Jak głosi wiadomość „nowy projekt jest w fazie rozwoju”, a Hideo Kojima poszukuje „najlepszych w swojej klasie talentów”, którzy pomogą mu rozwinąć produkcję.

Problematyczna w tym wypadku może okazać się lokalizacja: deweloperzy mają pracować w Tokio. W obecnej, wymagającej sytuacji zmniejsza to pewnie możliwość komfortowego angażu dla twórców, którzy obawiają się długich podróży, jednak praca u boku Kojimy dla wielu może być spełnieniem marzeń.
 
Nie wiemy nad czym pracuje Kojima Productions, jednak nie ulega wątpliwości, że wśród wielu graczy zrodzą się nadzieje na rozbudowanie historii z Death Stranding. Ten oryginalny, tajemniczy świat potrzebuje wielu dodatkowych opowieści, które pozwolą sympatykom gier lepiej zrozumieć koncepcję zrodzoną w głowie legendarnego dewelopera.

Źródło: Twitter: KojiPro2015_EN

Tagi: Hideo Kojima Kojima Productions