Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 19:59
Final Fantasy VII Remake
1409V

Final Fantasy VII Remake otrzymał pierwszy patch od premiery. Twórcy usuwają błędy

Square Enix przypomniało sobie o Final Fantasy VII Remake. Twórcy przez miesiące nie aktualizowali gry, ale dzisiaj gracze będą mogli pobrać pierwszą łatkę usprawniającą tytuł. Jest to bez wątpienia nietypowa sytuacja.

Final Fantasy VII Remake trafił na rynek w kwietniu i od tego czasu deweloperzy nie oferowali graczom jakichkolwiek aktualizacji. Jest to bardzo ciekawa sytuacja, która w zasadzie już się nie zdarza. Teraz jeszcze przed debiutem gry słyszymy nawet o kilku dużych łatkach, a niektóre potrafią nawet zajmować więcej niż sama gra.

Inaczej jest w przypadku Final Fantasy VII Remake. Japończycy dopiero dzisiaj opublikowali patch 1.01, który zajmuje się usunięciem błędów. Twórcy nie wspominają o wielkich zmianach czy też nowych funkcjach. Jak się jednak okazuje – nadal gra posiada problem z niektórymi teksturami.

Możemy podejrzewać, że Square Enix zajmuje się opracowaniem gry na następne platformy, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej zapowiedzi – jak wiadomo Sony zapewniło sobie roczną ekskluzywność, która jednak została wydłużona przez sytuację na świecie. Japończycy nie pokazali nowej wersji gry, ponieważ całe studio zwolniło obroty ze względu na przejście deweloperów na tryb pracy zdalnej.

Sprawdźcie naszą recenzję Final Fantasy VII Remake oraz zerknijcie na obładowany szczegółami poradnik.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix