Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 15:54
DiRT 5 Xbox Series X
1728V

Dirt 5 prezentuje jakość gry z Xboksa Series X. Zwiastun potwierdza przychylne opinie

Codemasters przygotowuje się do premiery kolejnej części serii Dirt, więc deweloperzy już teraz opublikowali zwiastun pokazujący wyścigi na Xboksa Series X. Materiał skupia się na podkreśleniu jakości gry na next-genie Microsoftu.

DiRT 5 to bardzo ważna produkcja dla Microsoftu. Pierwsi dziennikarze testują możliwości Xboksa Series X właśnie przez te wyścigi. Gra znalazła się na liście 30 „w pełni zoptymalizowanych” tytułów dla japońskiego next-gena, a już pojawiły się sygnały, według których gracze mogą szykować się na 120 klatek na sekundę.

Teraz Codemasters przygotowało nowy zwiastun – materiał pokazuje jakość propozycji z Xboksa Series X. Twórcy podkreślają, że pozycja zapewnia rozgrywkę w 120 fps, oferuje „niezrównane czasy reakcji” oraz gracze mogą liczyć na szybsze wczytywanie.

Wyścigi będą oczywiście dostępne od dnia premiery Xboksa Series X, a na samym zwiastunie pojawiają się pierwsze opinie dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z Dirt 5 i zachwalają wspomniane funkcje. Codemasters przypomina także o pełnym wsparciu Smart Delivery, więc nawet jeśli rozpoczniecie rozgrywkę na Xboksie One, to następnie otrzymacie za darmo wersję na nową generację.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters DiRT 5 zwiastun