Phasmophobia niespodziewanym bestsellerem na Steam. Rewelacyjne wyniki i oceny horroru

News
1675V
Phasmophobia niespodziewanym bestsellerem na Steam. Rewelacyjne wyniki i oceny horroru
Bartosz Dawidowski | 19.10.2020, 13:03

Phasmophobia święci triumfy na Steam. Niepozorna gra wydana póki co we Wczesnym Dostępie cieszy się ze wspaniałych ocen graczy i wielkiej popularności.

Na Steam to właśnie Phasmophobia, która jest horrorem z duchami w roli głównej, okazuje się już kolejny tydzień najlepiej sprzedającym się tytułem. W kulminacyjnym momencie przy rzeczonym tytule przeznaczonym dla maksymalnie 4 osób (co-op) bawiło się aż 81 tys. osób jednocześnie.

Ranking sprzedaży gier na Steam w ostatnim tygodniu:

  1. Phasmophobia
  2. Baldur's Gate 3
  3. Among US
  4. Cyberpunk 2077 (preorder)
  5. Vale Index VR Kit

Phasmophobia cieszy się niesamowitym uznaniem na Steam, z aż 97% pozytywnych ocen (z prawie 39 tysięcy werdyktów). Gra doczekała się już również pierwszych pozytywnych recenzji w serwisach. 9/10 wystawił Phasmophobii portal Jeuxvideo

Gra wspiera opcjonalnie sprzęt VR (Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift, Microsoft Mixed Reality), nie wymagając jednak do działania gogli VR. Tytuł kosztuje na Steam 51 zł (we Wczesnym Dostępie).

Pierwsze recenzje Phasmophobia:

  • HP Critical 9/10
  • Jeuxvideo 9/10
  • PIXEL 8,7/10
  • Steam (ocena użytkowników) 97%

Źródło: https://store.steampowered.com/app/739630/Phasmophobia/ https://freegametips.com/horror-game-phasmophobia-challenges-among-us-the-best-seller-on-steam/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych