Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 17.10.2020 18:45
Arthur Morgan
1327V

Red Dead Redemption 2. Artysta stworzył niesamowitą rzeźbę przedstawiającą Arthura Morgana

Jeden z doświadczonych artystów przygotował piękną figurkę wykonaną z gliny, która przedstawia Arthura Morgana - protagonistę RDR 2 - jadącego na koniu.

Jeden z fanów Red Dead Redemption 2 przygotował ponad dwa miesiące temu glinianą rzeźbę, która przedstawiła głównego bohatera najnowszej przygody od Rockstar Games jadącego na koniu. Jego praca dopiero teraz została zauważona przez większą rzeszę osób.

Na niżej umieszczonym materiale artysta pokazał cały proces przygotowywania swego dzieła - począwszy od metalowego szkieletu, poprzez użycie folii aluminiowej (znanej bardziej jako sreberko, tudzież złotko), a skończywszy na dopieszczeniu każego, nawet najmniejszego elementu ubioru protagonisty.

Efekt końcowy prezentuje się wręcz bosko, a gdyby tylko rzeczona rzeźba w sporych ilościach trafiła do sprzedaży, to jestem pewny, iż jej twórca spałby na pieniądzach. Aż szkoda, że firmy nie tworzą tak pięknych, dopracowanych figurek, które następnie otrzymaliby klienci zamawiający edycje kolekcjonerskie danych produkcji.

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-redemption-2-arthur-horse-sculpture-video/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two