Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 15:06
xbox series x za darmo LG
13294V

Xbox Series X za darmo przy zakupie telewizora. Wyjątkowa promocja zainteresuje wielu graczy

Do premiery Xboksa Series X pozostał mniej niż miesiąc, ale nawet w tej sytuacji pojawiła się wyjątkowa promocja, która zainteresuje wielu graczy. Klienci mogą sięgnąć po topowy model LG OLED, a w prezencie otrzymają konsolę nowej generacji od Microsoftu.

Na 10 listopada zaplanowano premierę „najmocniejszego next-gena” i „najmniejszego Xboksa w historii”. Microsoft przygotowuje się do debiutu next-genów, ale nawet teraz możemy zgarnąć Xboksa Series X za darmo. Musimy jedynie wybrać odpowiedni telewizor.

LG zapowiedziało promocję „Mocna zagrywka”, dzięki której sięgając po jeden z trzech modeli LG OLED Gallery GX, otrzymacie za darmo Xboksa Series X. Trzeba na pewno w tym miejscu podkreślić, że ta seria nie należy do najtańszych, ale gracze sięgający po tę propozycję będą zadowoleni.

LG OLED Gallery GX charakteryzują się między innymi czterema portami HDMI 2.1 (4K przy 120 fps), wsparciem NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, Dolby Vision IQ, a o odpowiednie doświadczenie dba procesor Alpha 9 Gen 3. Według redakcji HDTV Polska – jasność HDR wynosi aż 770 nitów (mierzone na 65-calowym modelu). Grubość ekranu w tej serii wynosi zaledwie 2 cm.

Teraz możemy sięgnąć po taki telewizor, a w listopadzie za darmo otrzymamy Xboksa Series X. Jak wygląda promocja?

  • Kup telewizor LG OLED Gallery GX
  • Zachowaj dowód zakupu
  • Zarejestruj produkt
  • Czekaj na kuriera z konsolą (sprzęt będzie wysyłany przez cały grudzień 2020r.)

Tak natomiast prezentują się ceny:

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może pozwolić sobie na TV za ponad 7000 zł, ale jeśli akurat znajdujecie się w grupie odbiorców, a zamierzacie sięgnąć po Xboksa Series X – możecie zainteresować się taką propozycją. W tej sytuacji obniżycie cenę topowego LG o ponad 2000 zł.

Trzeba oczywiście zaznaczyć, że LG przygotowało 400 sztuk Xboksów Series X. Sprawdźcie również szczegóły promocji w regulaminie.

Źródło: https://www.strefalg.pl/gx-xbox/
https://hdtvpolska.com/ruszyla-gigapromocja-lg-oled-gx-z-hdmi-2-1-i-nowa-konsola-xbox-series-x-w-prezencie-do-zaoszczedzenia-spore-pieniadze/

Tagi: LG Promocja xbox series x