Mroczne materie na mocnym zwiastunie 2 sezonu. HBO nie żałuje środków na serial fantasy

Filmy i seriale
828V
Mroczne materie na mocnym zwiastunie 2 sezonu. HBO nie żałuje środków na serial fantasy
Bartosz Dawidowski | 16.10.2020, 10:01

Kilka dni temu poznaliśmy datę premiery wyczekiwanego, drugiego sezonu "Mrocznych materii". Teraz możemy wreszcie przyjrzeć się pierwszym scenom z tego serialu fantasy. Jak widać, serial zapowiada się niezwykle ciekawie - możemy liczyć na wielki rozmach, zrealizowany z budżetem kojarzącym się z kalibrem "Gry o Tron".

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, premiera drugiego sezonu "Mrocznych materii" ("His Dark Materials") odbędzie się 17 listopada w HBO i HBO GO.

W drugim sezonie zobaczymy większość obsady znanej z pierwszych epizodów tego świetnego widowiska fantasy. Do zespołu aktorów dołączyli natomiast Terence Stamp, Jade Anouka i Simone Kirby.

Wiadomo już, że w drugim sezonie "Mrocznych materii" zobaczymy tylko 7 odcinków (w pierwszym sezonie otrzymaliśmy 8 epizodów). Zaczęły się już również wstępne prace nad trzecim sezonem, który znajduje się obecnie w fazie planowania.

Jak oceniacie pierwsze 8 odcinków "Mrocznych materii"? Czy faktycznie jest to godny następca "Gry o Tron", jak się często mówiło przed premierą serialu?

Źródło: https://www.radiotimes.com/news/tv/2020-07-24/his-dark-materials-season-2/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych