Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.10.2020 09:12
Soul
927V

Co w duszy gra. Zwiastun z terminem premiery nowej animacji Pixar

Pandemia nie odpuszcza i wiadomo już, że najwięksi producenci filmów uciekają z kin (ku przerażeniu właścicieli tych przybytków). Tak będzie w USA z filmem animowanym "Soul" ("Co w duszy gra").

Wiemy już, że "Co w duszy gra" zadebiutuje na platformie Disney+. Stanie się to dokładnie 25 grudnia 2020 r. Film będzie można obejrzeć bez dodatkowych opłat (wystarczy zwykły abonament Disney+).

W naszym kraju Disney+ nadal nie jest dostępny w związku z czym już zapowiedziano, że film trafi u nas do kin (oczywiście o ile obostrzenia związane z pandemią nie doprowadzą do ich całkowitego zamknięcia). Planowany termin kinowej premiery "Co w duszy gra" w Polsce to ostatnie dni grudnia 2020 r.

"Soul" opowie o losach Joe, prowadzącego szkolny zespół muzyczny, który zakochany jest w jazzie. Pomimo dobrej pracy mężczyzna zauważa, że jego marzenie o zostaniu znanym muzykiem jazzowym nie spełnia się, co powoduje kryzys egzystencjalny w jego życiu. Kryzys, który może być rozwiązany przez niecodzienne zdarzenie - dusza Joe trafia do tajemniczego miejsca, w którym spotyka inne dusze ludzi, którzy uważają, że życie nie toczy się tak jak powinno.

Jak zwykle w przypadku Pixara animacja i wykonanie animacji stoi na najwyższym poziomie. Jak widać na poniższym zwiastunie temat jest bardzo ciekawy i całkiem dojrzały (dla trochę starszego odbiorcy niż większość filmów Pixara). Szykuje się mocny film!


Tagi: Disney film pixar Soul