Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2020 16:19
dark souls krew
1340V

Dark Souls 3 pełne krwi. Streamer jest oblewany sztuczną juchą podczas rozgrywki

Seria Dark Souls potrafi wymęczyć nawet największych fanów trudnych gier, a jeden ze streamerów wpadł na ciekawy pomysł. Gracz jest oblewany sztuczną substancją za każdym razem, gdy jego postać jest atakowana przez przeciwników.

From Software zdecydowanie za długo nie podaje szczegółów Elder Ring, ale produkcje japońskiego studia wciąż cieszą się wielkim zainteresowaniem i angażują graczy z całego świata. Big Secret wpadł na ciekawy pomysł i połączył Dark Souls 3 ze specjalnym urządzeniem.

Streamer przygotował dwa tryby rozgrywki – w „Easy Mode” jest oblewany sztuczną krwią wyłącznie w momencie, gdy jego postać zginie, a w „Hard Mode” każde obrażenie wpływa na wylewającą się substancję.

Jest to na pewno ciekawe ubarwienie zabawy, ponieważ zainteresowany ma wyraźny problem nawet ze zwykłymi przeciwnikami – w końcu wystarczy lekki atak, by streamer został oblany substancją, a to oczywiście wpływa na jego kolejne ruchy.

Big Secret sam przygotował całą konstrukcję, która na początku sprawiała małe problemy, ale w pewnym momencie udało mu się dopracować propozycję, by podczas dosłownie każdej akcji mógł zebrać krwią w twarz.

Źródło: https://kotaku.com/dark-souls-player-drenched-in-blood-every-time-he-gets-1845363638

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software