Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2020 14:01
Spider-Man 3 Tobey Maguire i Andrew Garfield
11184V

Spider-Man 3 z trzema Parkerami? Tobey Maguire i Andrew Garfield mają pojawić się w filmie

„Spider-Man 3” ma według najnowszych raportów zaprezentować widzom wyjątkowe widowisko, w którym pojawią się nie tylko przeciwnicy z różnych wymiarów, ale również powracający Spider-Mani. Tobey Maguire i Andrew Garfield podobno wylądują w najnowszej produkcji Marvel Cinematic Universe.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale redakcja FandomWire otrzymała szczegóły od swoich informatorów w Sony, według których „Spider-Man 3” zapoczątkuje pierwsze live-action Spider-Verse.

Na powrót do ról Spider-Mana zgodzili się Tobey Maguire i Andrew Garfield, którzy wcześniej mieli okazję wcielić się w ikonicznego bohatera i choć ich historie nie były związane z Marvel Cinematic Universe, teraz otrzymają szansę wystąpienia w MCU.

Zdaniem dziennikarzy, to właśnie wcześniej ogłoszony Doktor Strange będzie przepustką do połączenia trzech wymiarów i wrzucenia na jeden ekran trzech Spider-Manów. Maguire oraz Garfield mają pojawić się na koniec filmu i pomóc Tomowi Hollandowi uporać się z przeciwnikami z różnych światów.

To samo źródło miało potwierdzić FandomWire, że Jamie Foxx powróci do roli Electro i będzie jednym z przeciwników trzech Spider-Manów. Dziennikarze otrzymali nawet wiadomość o rozmowach na temat możliwego spin-offu prezentującego historię Electro.

Powtarzam: nie są to jeszcze potwierdzone informacje, ale trzeba przyznać, że właśnie wątek Spider-Verse mógłby w naprawdę sensowny sposób rozbudować MCU i zapewnić nam kilka ciekawych historii – przed kolejnymi Avengersami i następnym wielkim zagrożeniem.

Źródło: https://fandomwire.com/spider-man-3-tobey-maguire-andrew-garfield-signed-on/

Tagi: Andrew Garfield Spider-Man spider-man 3 Tobey Maguire tom holland