Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2020 12:41
Hyper Scape
498V

Hyper Scape z 2 sezonem. Darmowe Battle Royale od Ubisoftu w efektownej reklamie

Hyper Scape został udostępniony w sierpniu za darmo przez Ubisoft - firma chce konkurować w ten sposób m.in. z Apex Legends i Fortnite. Wydawca rozpoczął reklamowanie 2 sezonu atrakcji w tym Battle Royale.

Hyper Scape doczekało się reklamy drugiego sezonu. W całkiem efektownej formie, bo nowe atrakcje demonstrowane są poprzez prerenderowany, "kinowy" trailer. Filmik znajdziecie poniżej.

Drugi sezon wprowadził przede wszystkim świeżą broń, karabin automatyczny Atrax, strzelający wybuchowymi pociskami. Dodano też Hack "Platforma". Nowość opisywana jest w ten sposób:

Dostępny przez ograniczony czas od połowy sezonu! Ten hack tworzy u twoich stóp prostokątną platformę, która uchroni cię przed upadkiem lub pomoże wznieść się na nowy poziom!

W 2 sezonie dodano też nową dzielnicę: Memorial Hill i przede wszystkim Ranking graczy (póki co z 3 rangami: brązową, srebrną i złotą).

Pełną listę modyfikacji i nowości w Sezonie 2 znajdziecie tutaj, na oficjalnej stronie Hyper Scape. Spróbowaliście sił w tym Battle Royale? Jak oceniacie go na tle konkurencji?

Tagi: Hyper Scape Ubisoft