The Liberator w Netflix. Pierwszy zwiastun wojennego serialu od polskiego animatora

Filmy i seriale
1650V
The Liberator w Netflix. Pierwszy zwiastun wojennego serialu od polskiego animatora
Bartosz Dawidowski | 13.10.2020, 10:13

Już w listopadzie 2018 roku pisaliśmy, że polski animator rozpoczął współpracę z Netflixem w celu stworzenia serialu wojennego. Zobaczmy co z tego wyszło.

Tak jak donosiliśmy 2 lata temu, nad "Liberatorem" pracował od długiego czasu reżyser i animator Grzegorz Jonkajtys. Teraz możemy wreszcie podejrzeć, co z tego wyszło, bo Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu.

Wiadomo, że "The Liberator" jest miniserialem (tylko 4 odcinki), którego akcja rozgrywa się w czasach II Wojny Światowej. Dokładnie zobaczymy wydarzenia z amerykańskiej kampanii prowadzonej m.in. na Sycylii. Serial powstał na bazie powieści Alexa Kershawa pod tym samym tytułem.

Technika, w jakiej wykonano "Liberatora" już wzbudza kontrowersje - niektórzy są w niej zakochani, a inni zdegustowani. Wykorzystano tu CGI połączone z pracą aktorów na planie. Sami oceńcie, jaki jest efekt końcowy.

Grzegorz Jonkajtys pracował wcześniej przy animacjach w "Sin City", "Hellboyu" czy "Labiryncie fauna". Premiera "The Liberator" odbędzie się na platformie Netflix 11 listopada 2020 r.

W tym miejscu możecie sprawdzić listę październikowych premier w Netflixie.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych