Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 20:07
LG OLED ZX 8K 88 w Polsce
2941V

LG OLED ZX 8K 88 w Polsce. Najdroższy OLED dostępny w astronomicznej cenie

W Polsce jest już oficjalnie dostępny najdroższy, konsumencki OLED przygotowany przez LG. Jest to propozycja dla bardzo wąskiego grona odbiorców, ale klienci mogą liczyć na najwyższą jakość obrazu oraz wiele udogodnień.

LG specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych OLED-ów i firma w 2020 roku proponuje zainteresowanym LG OLED ZX 8K, który jest dostępny w dwóch rozmiarach – 88-calowym lub 77-calowym.

Urządzenie jest oczywiście przygotowane pod PlayStation 5 i Xboksa Series X|S (HDMI 2.1 – wsparcie 4K/120fps lub 8K/60fps), a klienci wykorzystają także procesor Alpha 9 Gen 3 analizujący treści przy pomocy algorytmów „głębokiego uczenia”, by zapewnić na ekranie jak najlepszy obraz. Sprzęt został także wyposażony w Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, inteligentne funkcje ThinQ oraz dopracowaną i pasującą do całego zestawu podstawą.

88-calowy OLED to największa propozycja na świecie i telewizor jest dostępny w Polsce za 129 999 zł. Klienci mogą także sięgnąć po mniejszy model i w tym wypadku zapłacą „jedynie” 89 999 zł. Jest to oferta wyłącznie dla pasjonatów, którzy nie muszą się martwić budżetami na przyjemności, ale na pewno znajdzie się wielu fanów elektronicznej rozrywki zainteresowanych taką jakością obrazu.

LG OLED ZX

Źródło: https://hdtvpolska.com/potezny-najdrozszy-oled-swiata-juz-w-polsce-ile-kosztuje-88-telewizor-8k-lg-oled-zx-z-pelnym-hdmi-2-1-nvidia-g-sync

Tagi: 8K LG LG OLED LG OLED ZX 8K