Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 16:50
PS5 Sony PlayStation 5
4293V

PS5 debiutuje za miesiąc. Sony przypomina o premierze, a gracze liczą na kolejne egzemplarze

Sony odlicza do wielkiej premiery PS5. Urządzenie zadebiutuje w przyszłym miesiącu, więc firma szykuje graczy na wielki debiut next-genowego PlayStation. Część fanów ma wciąż nadzieję, że Japończycy zapewnią kolejne egzemplarze PlayStation 5.

12 listopada odbędzie się premiera PlayStation 5 w pierwszych krajach, więc Sony postanowiło przypomnieć graczom, że już za miesiąc otrzymają w swoje ręce PS5. W naszym przypadku urządzenie zadebiutuje tydzień później, ale jeśli udało się Wam złożyć zamówienie przedpremierowe to możecie małymi krokami szykować się na debiut next-gena.

Sony ma jeszcze sporo do pokazania, więc w następnych tygodniach możemy liczyć na prezentacje między innymi nowych produkcji zmierzających na PlayStation 5 (sprawdźcie listę gier) czy też zobaczymy pełny pokaz możliwości systemu (zobaczcie teardown).

Pod wiadomością Sony nie brakuje głosów smutnych graczy, którym nie udało się zamówić PS5. Jak wiadomo nowa generacja jest wyprzedana na całym świecie, ale Sony potwierdziło, że chce w najbliższym czasie zaoferować graczom kolejne egzemplarze PlayStation 5.

Jedno jest pewne: w następnych tygodniach nie będziemy się nudzić, ponieważ Sony oraz Microsoft mają ostatnią szansę, by opowiedzieć o swoich konsolach przed wielkimi premierami.

Źródło: twitter: PlayStation

Tagi: PlayStation PlayStation 5 PS5 sony