Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.10.2020 11:59
NieR Replicant
1781V

Nier Replicant. Remaster imponuje pięknymi screenami. Porównanie z pierwotnym wydaniem

Nadchodzą wspaniałe czasy dla fanów marki NieR. Po dobrej sprzedaży wygląda na to, że Square Enix ma zamiar długo wspierać i rozwijać serię. Póki co czekamy na remaster NieR Replicant.

Wiadomo już, że remaster Nier Replicant zadebiutuje na europejskim rynku 23 kwietnia 2021 roku - równocześnie na PS4, XOne i PC. Póki co autorzy skupiają się na dopieszczaniu kolejnych elementów i tworzeniu lokacji z tego świetnie zapowiadającego się remake'a.

Square Enix podzieliło się w trakcie weekendu nowymi screenshotami, przedstawiającymi znacznie ulepszone wizualnie, znane już lokacje. Na zrzutach ekranowych możemy ujrzeć wioskę, w której żyje Nier i Yonah, Lost Shrine, zrujnowane miasto oraz Northern Plains. Kolejna porcja screenów przedstawia starcia z pięknie wykonanymi oponentami. Wszystkie opublikowane screeny znajdziecie w naszej galerii.

Przypominam, że autorzy nie ograniczają się tylko do ulepszenia tekstur i podbicia ogólnej rozdzielczości. NieR Replicant wzbogacone zostało również o system animacji i ciosów, znany z NieR Automata, co powinno znacząco uprzyjemnić gameplay. 

Na deser rzućcie okiem na małe porównanie wizualne remastera z pierwotnym wydaniem gry.

Źródło: https://twitter.com/niergame?lang=en

Tagi: NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic