Monster Hunter na nowych scenach z filmu. W produkcji zobaczymy wielką wiwernę

News
1021V
Monster Hunter na nowych scenach z filmu. W produkcji zobaczymy wielką wiwernę
Kajetan Węsierski | 11.10.2020, 14:30

Podczas jednego z paneli na odbywającym się online New York Comic-Con, mogliśmy obejrzeć nowy, krótki klip prezentujący akcję z filmu "Monster Hunter" Koniecznie rzućcie okiem! 

Filmowy "Monster Hunter" to projekt, który wzbudza wiele kontrowersji. Czego by nie mówić, zdecydowanie przeważają głosy na temat tego, że produkcja nie sprosta oczekiwaniom i rzuci złe światło na tak zasłużoną serię od studia Capcom. Pierwszy oficjalny zwiastun na pewno nie zmienił panującego przekonania, albowiem obecnie jest tam blisko dwa razy więcej ocen negatywnych, niż pozytywnych. 

Teraz do Internetu trafił kolejny krótki klip z produkcji, który jest jeszcze bardziej wyładowany akcją, niż miało to miejsce w przypadku poprzedniego - oczywiście ponownie nie zabrakło na nim zjawiskowej Milli Jovovich. Materiał zaprezentowano w nocy, podczas trwającego New York Comic-Conu (ten, z powodu pandemii, odbywa się obecnie online) i ponownie spotkał się z umiarkowanie dobrym przyjęciem. 

Całość rozpoczyna się na poniższym materiale około 42:08. Zwiastun prezentuje nam moment, w którym ogromna wiwerna rozrywa samolot z bohaterami i najprawdopodobniej powoduje katastrofę. Niestety ponownie jest to tylko krótkie wideo i raz jeszcze rodzi więcej spekulacji, niż daje odpowiedzi. Co ciekawe, pod koniec klipu dalej pozostaje zapowiedź grudniowej premiery. Zobaczymy, co czas przyniesie. 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/monster-hunter-movie-clip-nycc/

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych