Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.10.2020 11:41
borderlands 3
670V

Borderlands 3 obchodzi Halloween. Rusza makabryczne wydarzenie Bloody Harvest

Borderlands 3 trafi na PS5 i Xbox Series X - to już pewne. Przed tymi premierami ekipa Gearbox ma jednak kolejne atrakcje dla posiadaczy gry w obecnej wersji.

Autorzy Borderlands 3 zapraszają już teraz do obchodzenia Halloween. W grze ruszyło specjalne wydarzenie "Bloody Harvest", dzięki któremu można zdobyć masę okolicznościowego wyposażenia. Oczywiście by zdobyć nowy rynsztunek trzeba najpierw spełnić określone wymagania. Szczegóły w reklamie, którą znajdziecie poniżej.

Halloweenowe wydarzenie Bloody Harvest, w którym walczymy z hordami demonów i zjaw, jest darmowe dla wszystkich posiadaczy Borderland 3 i potrwa od 9 października aż do 5 listopada. Jest więc sporo czasu na zdobycie oferowanych w akcji przedmiotów.

Przypominam, że Borderlands 3 trafi również na konsole next-genowe. Na PS5 i XSX Gearbox zaoferuje rozdzielczość 4K i 60 fps. Co ważne - gra doczeka się też splitscreena "wertykalnego" dla 2 osób, czyli podzielonego w pionie. Nie tylko na next-genach, ale również na PS4 i XOne.

Tagi: borderlands Borderlands 3