Glow skasowany. Netflix nie dokończy kręcenia 4 sezonu popularnego serialu

Filmy i seriale
1005V
Glow skasowany. Netflix nie dokończy kręcenia 4 sezonu popularnego serialu
Bartosz Dawidowski | 06.10.2020, 11:29

Kobiecy wrestling musi się niestety zwijać z Netflixa. Okazuje się, że jednak nie zobaczymy czwartego sezonu serialu "Glow". Wszystko przez pandemię.

Producenci "Glow" zamierzali dokończyć opowieść z długiej serii w 4 sezonie serialu. Tak się jednak nie stanie. Wiemy już, że Netflix podjął decyzję o skasowaniu finalnych odcinków.

Firma jak zwykle nie komentuje swojej decyzji. Więcej do powiedzenia ma natomiast Liz Flahive, czyli showrunnerka "Glow". Flahive wskazuje na to, że na decyzję miała wpływ pandemia COVID-19. Autorka napisała, że rozpoczęły się już zdjęcia do 4 sezonu, które po prostu nie zostaną dokończone.

"COVID zabija ludzi. To narodowa tragedia i na tym powinniśmy się teraz skupiać. (...) Netflix zdecydował, by nie dokańczać filmowania ostatniego sezonu Glow. (...) Na świecie dzieje się teraz wiele fatalnych rzeczy, które są znacznie ważniejsze niż nasz serial. Mimo wszytko to smutne, że nie zobaczymy już tych 15 kobiet na jednym kadrze" - napisała Liz Flahive.

Prace na planie filmowym "Glow" trwały już od 3 tygodni (rozpoczęto kręcenie 2 epizodu) i przerwał je wybuch pandemii COVID-19. Aktorki chwaliły się w mediach społecznościowych powrotem na plan w lutym 2020 r.

Źródło: https://deadline.com/2020/10/glow-canceled-netflix-wont-proceed-no-season-4-final-season-renewal-reversal-covid-19-creators-liz-flahive-and-carly-mensch-react-to-cancellation-1234591535/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych