King of Seas na screenach. Żeglarska przygoda w stylu Sid Meier's Pirates! zapowiada się dobrze

News
1124V
King of Seas na screenach. Żeglarska przygoda w stylu Sid Meier's Pirates! zapowiada się dobrze
Bartosz Dawidowski | 06.10.2020, 10:54

Fani Sid Meier's Pirates! - baczność! Na horyzoncie pojawiła się obiecująca produkcja, która ma zapewnić gameplay przypominający styl zabawy z kultowej produkcji.

W King of Seas pokierujemy załogą okrętu pirackiego, manewrując po morzach oblewających archipelag wysp, który za każdym razem jest generowany proceduralnie. Oznacza to, że każde rozpoczęcie przygody w King of Seas poprzedzać będzie wygenerowanie trochę innego świata - z inną topografią i inaczej rozłożonymi atrakcjami.

W grze dużą rolę odegrają zmiany pogody i kierunku wiatru oraz oczywiście morskie batalie, w których kluczową rolę odegra odpowiednie pozycjonowanie wobec oponentów (i dobór odpowiednich kul armatnich). Deweloperzy zapowiadają ponad 900 różnych elementów, którymi będziemy ozdabiać swój okręt. Jednostki morskie w grze dzielą się na 5 kategorii - od małych łajb aż po galeony.

Tytuł 3DClouds zapowiada się nieźle - w szczególności, że kojarzy się z kultowym Sid Meier's Pirates! Gra pojawi się na rynku już w grudniu 2020 roku. Równocześnie na Switch, XOne, PS4, PC (Steam). W poprzednim newsie znajdziecie zwiastun gry, a poniżej, w naszej galerii, pakiet screenshotów.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/18/from-king-of-the-road-to-king-of-the-seas-out-this-holiday-on-ps4/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych