Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2020 14:45
gta 5
5036V

GTA 5 na PS5 prawdopodobnie bez [email protected]

Jak podaje witryna SegmentNext, GTA 5 na PS5 zaoferuje wiele usprawnień technicznych i graficznych, ale nie umożliwi zabawy w rozdzielczości 4K w połączeniu ze stałymi 60 klatkami na sekundę.

Jak zapewne wielu z Was już wie, Grand Theft Auto V - bestsellerowy tytuł od Rockstar Games - trafi w ulepszonej wersji na next-genowe konsole Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 oraz Xboksa Series X. Zgodnie z informacjami przedstawionymi przez amerykańską firmę, tytuł ten ma zaoferować wiele ulepszeń technicznych dla nowych, jak i powracających graczy, którzy dzięki nim nie powinny czuć znużenia przechodząc pierwszy raz, czy kolejny historię Franklina, Michaela i Trevora.

Jak podaje Sony za sprawą oficjalnej witryny, GTA 5 na next-geny będzie miało zaimplementowaną wiele dodatkowych elementów przyrodniczych, realistyczną pogodę, gęstszy ruch na ulicach Lost Santos, ulepszone animacje twarzy, błyskawiczne czasy ładowania danych, czy także lepszej jakości zieleniste tereny. Dodatkowo, zainteresowani trybem sieciowym kupując rzeczoną produkcję będą mogli zapoznać się z dodatkowymi broniami, pojazdami, tudzież aktywnościami w GTA Online.

Piąta odsłona gangsterskiej marki będzie działać w stałych 60 klatkach na sekundę, lecz, co powinno zdziwić każdego z nas, nie w rozdzielczości 4K, która według wielu analityków powinna być standardem podczas dziewiątej generacji konsol. Do takich informacji dokopał się portal segmentnext, który zaznaczył, że Rockstar Games obecnie nie zaznaczyło, że next-genowa wersja GTA 5 otrzyma dwa tryby - jeden graficzny, który zaoferuje 4K w połączeniu z 30 fps-ami, a drugi wydajnościowy, który zaoferuje [email protected] Taką drogę obrało m.in. Demon's Souls (PS5), które otrzyma wyżej wymienione funkcje. Mimo wszystko, wszystkie znaki wskazują, iż w GTA 5, przynajmniej na PS5, nie zagramy w [email protected] Na razie nie wiadomo, jak sytuacja będzie wyglądać na Xboksie Series X.

Źródło: https://segmentnext.com/2020/09/30/gta-5-ps5-enhancements/

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Games Rockstar North