Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.10.2020 10:59
Dunrog Premiera Steam
278V

Dunrog. Polski miks dungeon crawlera i Minecrafta na zwiastunie premierowym

Aby wybić się na rynku, deweloperzy gier niezależnych muszą sięgać po różne nietypowe koncepcje, dzięki którym mogą zaistnieć jako nietuzinkowi, bardzo kreatywni twórcy. Z tego założenia wychodzi łódzkie Onion Milk.

Dunrog to najnowsza produkcja niezależnej ekipy złożonej w branżowych specjalistów oraz zrzeszonej grupki samouków. Rzeczona produkcja skupia się przede wszystkim na nowatorskim ukazaniu rozgrywki typowej dla dungeon crawlerów, gdzie dosłownie wszystko co widzimy na ekranie może stać się naszą bronią.

Tradycyjnymi mieczami czy toporami możemy klasycznie ciachać wrogów, aczkolwiek większą frajdę sprawiać ma rzucanie we wrogów elementami otoczenia, począwszy na książkach a skończywszy na meblach czy kościach innych rywali.

Tytuł łódzkiego Onion Milk zadebiutował w czwartek na Steam i póki co zyskuje całkiem pozytywne opinie - wydawcą gry jest stajnia Creative Forge, a zatem możemy zapewne liczyć na konsolowe porty - oczywiście w bliżej nieokreślonej przyszłości. Jeśli Dunrog was zainteresował, możecie go wyrwać za 48 zł na platformie Valve.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1047860/Dunrog/?l=polish

Tagi: creative forge games dunrog onion milk pc steam