Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2020 16:48
ps5 pokaz
1530V

PS5 zostanie wkrótce zaprezentowane. Szykuje się pokaz Astro's Playroom

Japońscy twórcy mają już w swoich domach PS5 i jeszcze w tym tygodniu zostaną opublikowane materiały z rozgrywki na next-genowym PlayStation. Gracze mogą liczyć na pokaz Astro's Playroom.

Dzisiaj już poznaliśmy kilka nowych szczegółów PS5, ale wciąż czekamy na konkretną prezentację funkcji oraz możliwości PlayStation 5. Sony pewnie opublikuje materiały ujawniające możliwości nowej konsoli, ale zanim to nastąpi – firma odda głos japońskim twórcom.

YouTuberzy z Kraju Kwitnącej Wiśni otrzymali już do swoich dyspozycji PS5 i w najbliższą niedzielę o 11:00 (czasu polskiego) spadnie embargo na prezentację. Możemy liczyć na pokaz kontrolera, konsoli, a podczas rozgrywki zobaczymy między innymi Astro's Playroom.

Wiele na to wskazuje, że YouTuberzy mają przedstawić między innymi możliwości pada DualSense, więc podczas wydarzenia na pewno nie zabraknie przykładowo dmuchania w kontroler – Geoff Keighley miał już okazję sprawdzać takie możliwości urządzenia. Pozostaje mieć nadzieje, że w przyszłym tygodniu ruszy machina i w następnych dniach Sony zdecyduje się na głębszy pokaz możliwości PlayStation 5.

Prezentację PS5 zobaczymy z okazji wydarzenia „Try! PlayStation 5 on YouTube Gaming Week” – szczegóły i listę zaangażowanych partnerów znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: https://twitter.com/gematsucom/status/1312024326959501312

Tagi: playstation 5 ps5 sony