Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2020 12:40
Overcooked 2
993V

Overcooked! 2 z wielką darmową aktualizacją. Nowe poziomy i wyzwania w reklamie

Overcooked! 2 to absolutny przebój lokalnego multiplayera na tej generacji. Świetna gra właśnie doczekała się dużej, darmowej aktualizacji.

W lipcu fani świetnego Overcooked! 2 doczekali się premiery darmowego rozszerzenia, które wprowadziło mobilne platformy w klimatach parad/festiwali. 

Tym razem Team 17 zapewnia nam dostęp do kolejnych, świeżych - i co ważne! - darmowych atrakcji. Chodzi o tematykę jesienną i związaną z motywami chińskiego festiwalu. W gratisowym Moon Harvest Festival wprowadzone zostają przede wszystkim nowe kuchnie (5 świeżych poziomów) - zaprojektowane oczywiście z myślą o rozgrywce w lokalnym coopie. Aktualizacja zapewnia też świeże recepty (3 ciastka Mooncake) i niebezpieczeństwa, które przybliży wam poniższy zwiastun.

Aktualizacja Moon Harvest Festival jest już dostępna na XOne, PS4 i PC. Warto przy okazji sprawdzić nasz ranking 10 najlepszych gier do "kanapowego multiplayera". Tekst z rekomendacjami, w których nie zabrakło oczywiście Overcooked, znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.team17.com/overcooked-2-free-moon-harvest-update-out-now/overcooked-2/

Tagi: Ghost Town Games Overcooked! 2: Rozgotowani Team17