Outriders może zostać opóźnione? Steam informuje o nowej dacie premiery

Plotka
652V
Outriders może zostać opóźnione? Steam informuje o nowej dacie premiery
Iza Łęcka | 02.10.2020, 11:45

Outriders może nie pojawić się na rynku w czasie premiery nowej generacji. People Can Fly nadal nie potwierdziło daty premiery, ale niespodziewanie na Steam pojawiły się szczegóły zwiastujące debiut w 2021 roku.

People Can Fly od miesięcy promuje Outriders prezentując kolejne klasy postaci czy też pokazując nowe fragmenty rozgrywki. Nasza redakcja miała już dwukrotnie okazję sprawdzić grę (zapraszamy do relacji Rogera oraz tekstu Wojtka) i choć tytuł prezentuje się coraz lepiej, a jego zawartość wzbudza coraz żywsze zainteresowanie, polskie studio może potrzebować więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Outriders powinno zadebiutować pod koniec 2020 roku, a przedstawione wiadomości pozwalały sądzić, że People Can Fly planuje zapewnić grę w czasie zbliżonym do premiery next-genów. Najnowsze informacje ze Steam zwiastują jednak opóźnienie.

Na platformie Valve podstawka Outriders posiada datę premiery „Holidays 2020”, ale produkcja z pakietem „Hell’s Rangers Content Pack” ma zadebiutować dokładnie 2 lutego 2021. Zestaw DLC zapewnia 11 unikatowych broni, sprzęt czy też modyfikacje i naklejki na pojazd – jest to typowy przedsprzedażowy pakiet, który ma za zadanie zachęcić do złożenia preordera.

Outriders to największa produkcja w historii People Can Fly, która zmierza aż na sześć platform: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Stadia oraz PC. Polskie zespół zapowiedział przygotowanie kompletnej produkcji, która od premiery będzie oferować rozbudowaną, różnorodną zawartość.

Źródło: https://gamingbolt.com/outriders-steam-listing-points-to-potential-delay-to-february-2021-rumor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych