Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2020 11:09
Total War Saga: Troy
845V

Total War Saga: Troy otrzyma specjalne wydanie. Z myślą o fanach serii

Creative Assembly w sierpniu świętowało premierę kolejnej odsłony serii Total War Saga i dzięki akcji zorganizowanej na Epic Games Store, gra spotkała się z niezwykle dużym zainteresowaniem graczy. Wydawca idzie jednak o krok dalej i pragnie zaoferować specjalne, fizyczne wydanie gry.

Sierpniowa promocja na Epic Games Store była dla wielu graczy niemałym, pozytywnym zaskoczeniem – w dniu premiery mogliśmy za darmo pobrać Total War Saga: Troy. Akcja cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że przekroczyła plany studia. Creative Assembly chwaliło się, że w 24 godziny od startu promocji, ich najnowszą grę pobrało aż 7,5 miliona graczy.

By uczcić ten sukces, fizyczna wersja Total War Saga: Troy zostanie na początku wydana w specjalnym, metalowym pudełku. W pakiecie do podstawki dołączone zostanie pierwsze DLC – Amazonki – w którym oprócz nowych, epickich misji i jednostek, będziemy mogli doświadczyć walczącej królowej Amazonek Pentezylei oraz jej wojowniczej siostry Hippolity.

Nowe wydanie zadebiutuje na rynku 5 listopada i będzie to duża przyjemność dla wiernych fanów, którzy chcą posiadać w swoich kolekcjach każdą część serii w fizycznym wydaniu. Wcześniej nie mieliśmy pewności, czy SEGA zdecyduje się na przygotowanie pudełka.

Przypomnijmy, że Total War Saga: Troy przeniesie nas w samo serce konfliktu pomiędzy Trojanami a Grekami, skupiając się na wojnie trojańskiej. Wcielając się w kultowych bohaterów, nie tylko staniemy do walki w obronie lub przeciw Troi, ale i będziemy mogli skrupulatnie budować swoje imperium, zmieniając znaną już historię.

Źródło: Informacja prasowa: SEGA

Tagi: Creative Assembly Sega Total War Saga: Troy