Yakuza: Like a Dragon na premierę Xbox Series X|S. Wersja na PS5 zadebiutuje w przyszłym roku

Gry
1138V
Yakuza: Like a Dragon na premierę Xbox Series X|S. Wersja na PS5 zadebiutuje w przyszłym roku
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2020, 16:04

Twórcy Yakuza: Like a Dragon potwierdzili nową datę premiery i tak jak mogliśmy się spodziewać – produkcja zadebiutuje w dniu premiery Xboksa Series X i Xboksa Series S. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku PlayStation 5, ponieważ wersja na next-genowe PlayStation zadebiutuje w przyszłym roku.

Yakuza: Like a Dragon trafi na europejski rynek już 10 listopada i produkcja będzie od początku dostępna na Xboksie Series X, Xboksie Series S, Xboksie One, PC oraz PlayStation 4. Twórcy potwierdzili również sytuację z PlayStation 5 – edycja na next-genowy sprzęt Sony zostanie udostępniona dopiero 2 marca 2021 roku.

Jeśli jednak zaczniecie grać w Yakuzę na PlayStation 4, to otrzymacie możliwość skorzystania z bezpłatnej aktualizacji do wersji z PlayStation 5. Oferta prawdopodobnie zostanie udostępniona wyłącznie w sytuacji wersji cyfrowej (pojawiły się dwie sprzeczne informacje), więc na ostateczne potwierdzenie musimy zaczekać.

Na deser możecie sprawdzić, jak wygląda rozgrywka z Yakuza: Like a Dragon na PlayStation 5. Jeśli mnie pamięć nie myli, to jest to pierwszy pokaz gry z next-genowego PlayStation. Twórcy podkreślają, że wszystkie fragmenty zostały przygotowane na PS5.

SEGA w ostatnich dniach potwierdziła przygotowanie filmu „Yakuza”, a Yakuza Kiwami 2 jest już dostępne w Xbox Game Pass.

Źródło: Twitter: RGGStudio

Komentarze (85)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper