Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2020 18:51
Left 4 Dead 2 The Last Stand
674V

Left 4 Dead 2 The Last Stand zadebiutowało. Valve przecenia grę z okazji premiery aktualizacji

Po ośmiu latach od ostatniej aktualizacji i 11 latach od premiery Left 4 Dead 2, społeczność przygotowała The Last Stand, które zapewnia graczom wiele nowych wyzwań. Z okazji premiery, Valve znacząco przeceniło grę.

O dużej aktualizacji do Left 4 Dead 2 informowałem naszą społeczność w zeszłym miesiącu. Wtedy to potwierdzono prace nad Left 4 Dead 2 The Last Stand, a już teraz pliki trafiły na serwery Valve. Jest to darmowa aktualizacja, która zawiera nowe areny (20 x Survival, 4x Scavenge) i kampanię bazującą na lokacji The Lighthouse Survival.

Za Left 4 Dead 2 The Last Stand odpowiada ponad 30 fanów gry, którzy wspólnie z Valve rozwijali projekt przez 11 miesięcy. Społeczność postanowiła rozbudować swoją ukochaną produkcję i zainteresowani otrzymali nie tylko pomoc od deweloperów, ale z okazji premiery na Steam wystartowała duża promocja – teraz Left 4 Dead 2 kupicie za 7,19 zł (-80%).

Nadal raczej nie możemy liczyć na zapowiedź Left 4 Dead 3, ale przynajmniej w taki sposób entuzjaści IP mogą ponownie spotkać się na serwerach i wspólnymi siłami zmierzyć się z nowym zagrożeniem.

Zamierzacie sprawdzić Left 4 Dead 2 The Last Stand? Zerknijcie na czysty gameplay.

Tagi: Electronic Arts Left 4 Dead 2 Valve