Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2020 15:33
NieR Replicant
2011V

NieR Replicant ma datę premiery! Zwiastun i rozgrywka prezentują odświeżoną przygodę

Square Enix nie zawiodło i podczas swojego pierwszego pokazu z Tokyo Game Show zdradzono komplet szczegółów dotyczących premiery NieR Replicant. Na wydarzeniu opublikowano nawet nowe materiały z gry, która zadebiutuje już w kwietniu.

Potwierdziły się plotki dotyczące dużej prezentacji NieR Replicant ver.1.22474487139…. Square Enix potwierdziło, że odrestaurowana produkcja zadebiutuje w Europie 23 kwietnia 2021 roku. Premiera odbędzie się jednocześnie na trzech platformach: PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Na wydarzeniu zaprezentowano także specjalne wydanie „White Snow”, ale aktualnie potwierdzono jedynie większe pudełko dla graczy z Japonii. Square Enix finalizuje zestaw dla Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

Z okazji pokazu otrzymaliśmy także prezentację nowego zwiastuna NieR Replicant oraz nawet pokazano krótkie fragmenty rozgrywki. Trzeba przyznać, że deweloperzy odpowiedzialni za pozycję nie zawodzą i sympatycy uniwersum powinni zacierać rączki.

NieR Replicant zostało zapowiedziane w marcu i od początku Square Enix wspomina nie tylko o poprawie grafiki, ale również rozbudowaniu produkcji. Tytuł ma oferować świetne wrażenia wszystkim graczom – nawet osobom, które dobrze znają oryginalną pozycję.

Na prezentacji potwierdzono także, że NieR Reincarnation trafi na Zachód, a NieR Automata osiągnęło 4,85 mln sprzedanych egzemplarzy.

NieR Replicant EK

Tagi: Cavia NieR Replicant NieR Replicant ver.1.22474487139… Square Enix Toylogic