Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.09.2020 12:17
Dragon Quest XI
1057V

Dragon Quest XI S - Definitive Edition. Reklama i obecność w Xbox Game Pass

Świetne wieści dla osób, które nie zagrały jeszcze w rewelacyjnego Dragon Questa XI. Na TGS 2020 potwierdzono, że na rynek zmierza "ostateczna wersja" tego jRPG-a.

To znakomita wieść przede wszystkim dla posiadaczy Xbox One, którzy wcześniej nie mieli dostępu do gry. Wydanie takiej wersji na Xbox One ogłoszono już wcześniej, pod koniec lipca 2020 r. Teraz, z okazji targów TGS 2020, pojawiła się nowa reklama.

Główne atrakcje w wydaniu Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition to możliwość przełączenia się na tradycyjny tryb wizualny 2D (co było dostępne w wydaniu na Switch), odwołujący się do klasycznych gier ze SNES. Dostaniemy też opcję wyboru angielskiego lub japońskiego dubbingu i otrzymamy w pakiecie wszystkie wydane wcześniej dodatki do gry.

Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition trafi na rynek 4 grudnia 2020 r. Gra pojawi się w takim wydaniu na Xbox One, PC i PS4. Tytuł będzie w dniu premiery wydania Definitive dostępny w usłudze Xbox Game Pass. Na Epic Games Store już pojawiła się cena takiego wydania - 149 zł.

Przy okazji odsyłam was do naszej recenzji Dragon Quest XI.

Tagi: dragon quest dragon quest xi Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age Square Enix