Iza Łęcka Iza Łęcka 21.09.2020 12:52
Wiedźmin 3 Geralt i Ciri
1937V

Wiedźmin 3 HD nigdy nie wyglądał tak dobrze. Znakomita praca twórcy Reworked Project 12.0 Ultimate

W przyszłym roku Wiedźmin 3 oficjalnie trafi na nowe platformy, ale nie brakuje chętnych, którzy wciąż ulepszają aktualnie dostępną wersję gry. Twórca Reworked Project ponownie wykonał kawał dobrej roboty i przedstawił efekty modyfikacji.

O pracy Halka Hogana informujemy naszych czytelników dość systematycznie, ponieważ twórca modyfikacji Reworked Project może pochwalić się efektownymi wynikami swoich prac. To za sprawą jego starań Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda coraz lepiej.

Wiedźmin 3 HD Reworked to modyfikacja, która oferuje przerobione modele i tekstury, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnej koncepcji oraz stylu artystycznego wypracowanego przez CD Projekt RED. Twórca poprawił jakość poszczególnych elementów otoczenia, dopracował materiały, tekstury czy też cienie. Jego pracę zobaczycie na poniższym porównaniu – trzeba przyznać, że najnowsza wersja aktualizacji wprowadza szereg łatwo dostrzegalnych zmian, które prezentują się znakomicie.

W przyszłym roku CD Projekt RED wyda ulepszenia do Wiedźmina 3: Dziki Gon, które skorzystają z mocy nowej generacji. Deweloperzy ogłosili, że aktualizacja zostanie udostępniona za darmo, więc jeśli posiadacie trzecią przygodę Geralta na PlayStation 4 lub Xboksa One, to nowe wydanie odbierzecie bez dodatkowych kosztów.

Na pewno część graczy pokusi się o stosowne porównania i zestawienie pracy CD Projekt RED z licznymi modyfikacjami, których Wiedźmin 3 już się doczekał.

The Witcher 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate pobierzecie z witryny nexusmods.

Źródło: https://wccftech.com/witcher-3-hd-reworked-project-12-0-ultimate-download/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon